+48 690 690 601
GG: 791229
Strona główna » O firmie

Kategorie


O firmie

 

Dlaczego ZERD ??

 

Asortyment

ZERD w swojej ofercie posiadamy części samochodowe nowe i używane do aut marki Nissan. Specjalizujemy się w danej marce. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do wszystkich modeli Nissana.


Pasja, wiedza, doświadczenie

Firmę tworzą ludzie .. Nas tworzy pasja, pasja do motoryzacji. Każdy z pracowników zespołu ZERD zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym poświęcił się tej filozofii życia. Nasze zainteresowania rozciągają się od sportów motorowych, poprzez technologiczne aspekty procesu tworzenia i serwisowania samochodów, na przyjemności z jazdy kończąc.

Pasja niesie za sobą doświadczenie, które procentuje i do nas wraca. Nasi klienci zawsze mogą polegać na naszej wiedzy, a współpracując z nami tworzą jeszcze większą wartość naszych informacji. To dzięki naszym kontrahentom, a przez to dla nich stajemy się jeszcze bardziej doświadczonym doradcą, zaś nasza praca przynosi nam jeszcze więcej satysfakcji.

 

Zaufanie, stabilność, profesjonalizm

Firma jest na rynku motoryzacyjnym od 2008 roku zaś na serwisie aukcyjnym Allegro.pl ponad dziesięć lat. ZERD to sprawdzony kontrahent, co potwierdza bardzo duża ilość pozytywnych komentarzy i jeszcze większa ilość zadowolonych klientów. Jesteśmy w każdym miejscu, w którym nas potrzebujesz.

Oferowane przez nas podzespoły sprzedawane i wysyłane są w każde miejsce w Polsce, a także prowadzimy transakcje w Unii Europejskiej. W odróżnieniu jednak od wielu firm, nie jesteśmy tylko wirtualnym sklepem. Każdego dnia doradzamy i pomagamy naszym klientom w siedzibie firmy.

 

Elastyczność i innowacyjność

Podążając za zmieniającymi się oczekiwaniami rynku i potrzebami klientów firma ZERD z początkiem roku 2017 wprowadziła nowy system obsługi klienta. Głównym celem naszych handlowców jest poznanie potrzeb naszych kontrahentów, ich analiza oraz wykorzystanie wiedzy i doświadczenia w celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia kupującego.

Zawsze przedstawiana jest szeroka oferta asortymentowa z dokładną charakterystyka oferowanych podzespołów, a pracownicy zespołu ZERD wyjaśnią szczegółowo, który produkt wybrać i dlaczego. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, Twoje zadowolenie ...

 

Zespól ZERD

 


Przejdź do strony głównej
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu